طراحی سایت فروشگاهی الهام بخش و زیبا

طراحی سایت فروشگاهی الهام بخش

طراحی سایت فروشگاهی الهام بخش و زیبا

طراحی سایت فروشگاهی به صورت کاربر پسند، زیبا و با قیمت مناسب توسط گروه متخصص وب وان صورت می گیرد.طراحی سایت حرفه ای را از ما بخواهید. در اینجا برخی از سایت های بزرگ تجارت الکترونیک را به شما معرفی خواهیم کرد. طراحی سایت فروشگاهی ، کسب و کار بزرگی است. واکنون راه اندازی فروشگاه آنلاین برای شرکت های بزرگ و کوچک ازهمیشه راحت تر می باشد.

در اینجا نمونه هایی که بسیار جذاب می باشد؛ آورده شده است. بنابراین برای طراحی سایت فروشگاهی این نکات را بخوانید:

  1. Simply Chocolate

هر محصول در این سایت فضای زیادی برای درخشش دارد.

Simply Chocolate یک شرکت شکلات است که در کپنهاگ، دانمارک مستقر می باشد. یک طراحی سایت جذاب وسرگرم کننده، به هر کدام ازمحصولات فضای بیشتری را برای درخشش می دهد. در این وب سایت با پایین آوردن صفحه توسط کاربر، یک نوار شکلات از بالای محتویات آزاد شده و تکه تکه می شود.

در عین حال مواد تشکیل دهنده در تولید هر شکلات مانند: برش نارگیل، نعناع، بادام، برگ نعناع – به آرامی در پس زمینه متحرک می شود. این گونه طراحی سایت فروشگاهی بسیار زیبا بوده و به دلیل اینکه مقدار کمی از اطلاعات در هر پس زمینه وجود دارد، برای مخاطب گیج کننده نمی باشد. ویژگی مثبت : تمرکز بر روی محصولات به صورتی که هر کدام را در مرکز توجه قرار می دهد.

  1. Kvell

هر بخش با دقت هنری بالایی طراحی شده است.

kvell یک برند معتبر در کانادا است و وب سایت فروشگاهی آن واقعا بسیار زیبا می باشد. رنگ های روشن استفاده شده و عکس های محصول که تعداد متعادلی دارد؛ بسیار مطلوب می باشد. ویژگی مثبت : هنر به صورت جذاب و مداوم در سراسراین مجموعه استفاده می شود.

  1. Dry Bar

طرح رنگی فوق العاده همراه با انیمیشن های ظریف به این سایت سبک وشخصیت می دهد.

اگر ماوس را روی سشوار کوچک بچرخانید؛ به روی سیمش می پرد. لمس هایی همانند این باعث می شود که سایت سرگرم کننده باشد بدون آنکه گیج کننده یا آزار دهنده باشد. ویژگی مثبت: افزودن رنگ وحرکت شناور، بازخورد خوبی داشته واحساس لذت می کنیم.

  1. Nordstrom

فیلترهای محصول به خریداران کمک می کند تا آنچه را که دنبال می کنند را محدود کنند.

برای یک سایت با طیف گسترده ای ازمحصولات – از مد تا اثاثیه تا وسایل آشپزخانه – چالش پیش رو این است که مطمئن شوید کاربران شما می توانند آنچه را که دنبال آن هستند پیدا کنند. نقطه برتری که Nordstom دارد در گزینه های فیلتر کردن محصول خود است. پس از انتخاب دسته کلی که از طریق سربرگ اصلی می خواهند، کاربران می توانند جستجو خود را با استفاده از فیلتر های نمایش داده شده در سمت چپ به اندازه ای که تمایل دارند، محدود کنند. به این صورت پیدا کردن محصول و در نهایت خرید، برای کاربران وب سایت ساده تر خواهد شد. ویژگی مثبت : گزینه های عالی فیلترکردن محصول

  1. Northernism

طراحی مینیمالیستی باعث می شود که این سایت برای کاربر راحت باشد

این سایت نگاهی تازه در طراحی سایت فروشگاهی داشته و از الگوهای تکراری طراحی سایت پیروی نمی کند.

در این طراحی وب سایت مقدار زیادی فضای سفید وجود دارد وهر صفحه شامل چند تصویر ساده است و به نظر می رسد نسبت به بسیاری از وب سایت های دیگر،شلوغی کمتری دارد. ویژگی های مثبت : استفاده ازهنرعکاسی که موجب می شود محصولات لوکس به نظر آیند.

منبع : webone.co

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *